Wiadomości

Jan 14, 2020
"Sztuka kobiecości" Beaty Wróbel
"Sztuka kobiecości" to zbiór rozmów z seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel.


Dziennikarka Aneta Borowiec rozmawia z doświadczoną, a także słynącą z ciętego języka i poczucia humoru lekarką o tym wszystkim, co się na kobiecość składa. O tym, co konkretnie kobiety mają między nogami. O piersiach, ich kształcie i dlaczego nie są niczym specjalnym. O orgazmach, mięśniach Kegla i libido. O punkcie G i seksie, który z wiekiem nabiera smaku. Ale ponieważ ciało to tylko część kobiecości, Doktor Wróbel opowiada też o stresie, wychowywaniu dzieci, wreszcie o budowaniu dobrych związków.

Dodatkami do błyskotliwych rozmów są mini przewodnik po antykoncepcji, zestawienie najczęstszych dolegliwości ginekologicznych oraz zmian zachodzących w ciele kobiety wraz z upływem czasu.

"Sztuka kobiecości" to trzecia książka w serii po "Sztuce kochania" i "Sztuce obsługi penisa".

Premiera książki 29.01.2020

Oto rekomendacje:

- Można chyba śmiało powiedzieć, że Beata Wróbel jest współczesnym odpowiednikiem Michaliny Wisłockiej. Sztuka kobiecości potwierdza, że jej autorka o kobietach wie wszystko. Ale też wie na tyle dużo o mężczyznach, aby i ich zainteresować, pobudzić wyobraźnię i zmysłowość – podpowiedzieć, czego mogą szukać u swoich partnerek. A co najważniejsze – co mogą zaoferować kobietom, aby nie tylko spełnić ich oczekiwania, ale też sprawić, że związek będzie bliższy ideału - Prof. Mirosław Wielgoś (specjalista ginekolog-położnik, perinatolog, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego).

- Bardzo polecam tę książkę każdej kobiecie – młodej i dojrzałej. Dla mam dziewczynek to wręcz obowiązkowa lektura. Szkoda, że nie miałam takiej wiedzy jako nastolatka. Kiedyś o tym po prostu się nie rozmawiało. Tu zaś każda z nas znajdzie rzeczowe odpowiedzi na wiele pytań, by móc w pełni cieszyć się swoją kobiecością - Joanna Moro (aktorka).

- Ta książka nie jest tylko o seksie postrzeganym z perspektywy lekarki, lecz także o holistycznym podejściu do kobiet. O życiu, polubieniu siebie, miłości i relacjach w związku. Po jej przeczytaniu tym bardziej sobie uświadamiam, za co lubię i cenię Beatę Wróbel - Prof. Zbigniew Izdebski (seksuolog, pedagog, doradca rodzinny, kierownik Katedry Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Uniwersytetu Warszawskiego).