Lista ośrodków leczenia zespołu stopy cukrzycowejInformacja na temat najnowszej książki
prof. dr hab. n.med. Andrzeja Wojtczaka

"Zdrowie czy Choroba – Twój Wybór ale i Odpowiedzialność – ZDROWIE PUBLICZNE"


 

Aktualności Kuriera

Feb 17, 2016

Lekarze mówią o przełomowym odkryciu w onkologii - tak zwane „żywe lekarstwo” pokonałoby raka oraz uniemożliwiłoby jego nawrót. Eksperci są jednak ostrożni i przestrzegają przed zbytnim entuzjazmem.
Feb 9, 2016

Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt ustawy o bezpłatnych lekach dla osób powyżej 75. roku życia - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu.
Strona 1 z 233  > >>

E-Kurier Medycyny

Adres email:
 
Imię:
 

Wiadomości

Sep 11, 2019
Agencja Badań Medycznych - konkurs na realizację niekomercyjnych badań klinicznych
Agencja Badań Medycznych jeszcze w tym miesiącu ogłosi konkurs na realizację niekomercyjnych badań klinicznych. W związku z tym Agencja prowadzi nabór na ekspertów zewnętrznych oceniających pod względem merytorycznym wnioski o dofinansowanie projektów naukowych.


Jednym z kluczowych zadań Agencji Badań Medycznych jest wspieranie działalności innowacyjnej w ochronie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju niekomercyjnych badań klinicznych. Jeszcze w tym miesiącu ogłoszony zostanie pierwszy konkurs na działalność rozwojowo-badawczą w tym zakresie. Nabór kandydatów na ekspertów odbywa się w trybie ciągłym. Osoby zainteresowane współpracą w przedmiotowym zakresie proszone są o zapoznanie się z regulaminem powoływania i współpracy z ekspertami oraz przesłanie:

  1. 1. wniosku o wpis do Bazy kandydatów
  2. 2. oświadczenia kandydata na eksperta Agencji Badań Medycznych
  3. 3. kopii dokumentów poświadczających wykształcenie
  4. 4. kopii dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe

 

Skany podpisanych przez kandydatów dokumentów należy przesyłać na adres poczty elektronicznej: piotr.gozdek@abm.gov.pl lub listem poleconym na adres: Agencja Badań Medycznych, ul. Stanisława Moniuszki 1A, 00-014 Warszawa

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące naboru dostępne są na stronie www.abm.gov.pl w zakładce „dla ekspertów”.